Rēzeknes novada domes ārkārtas sēde

Publicēts 22.04.2014
Raznas licis skats no augsas
2014.gada 24.aprīlī plkst.9.00 tiek sasaukta ārkārtas Rēzeknes novada domes sēde.
Domes sēdes darba kārtībā  viens jautājums – Par Rēzeknes novada pašvaldības konsolidētā 2013.gada pārskata apstiprināšanu.
Uzreiz pēc domes sēdes 2014.gada 24.aprīlī tiek sasauktas pastāvīgo komiteju sēdes:
Aptuvenais pastāvīgo komiteju sēžu laiks:
Plkst. 9.30  -  Teritoriālās pastāvīgās komitejas sēde (Anita Žogota, Vinera Dimpere, Juris Runčs, Elvīra Pizāne, Aivars Buharins, Rita Žurzdina, Pēteris Stanka,  Tatjana Kubecka)
Plkst. 10.00 – Teritorijas attīstības, plānošanas, tautsaimniecības, vides un infrastruktūras jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Vilis Deksnis, Guntis Rasims, Juris Runčs, Pēteris Karacejevs, Kaspars Melnis, Natālija Stafecka, Imants Skudra, Igors Kolosovs)
Plkst.10.30 -  Izglītības, kultūras un sporta jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Vilis Deksnis, Anita Žogota, Vinera Dimpere, Natālija Stafecka, Aivars Buharins, Rita Žurzdina, Pēteris Stanka, Igors Kolosovs)
Plkst.11.00 – Sociālo un veselības aizsardzības jautājumu pastāvīgās komitejas sēde (Anita Žogota, Vinera Dimpere, Guntis Rasims, Rita Žurzdina, Natālija Stafecka, Pēteris Karacejevs, Jānis Macāns, Tatjana Kubecka)
Plkst.11.30 -  Finanšu pastāvīgās komitejas sēde (Monvīds Švarcs, Vilis Deksnis, Guntis Rasims, Elvīra Pizāne, Pēteris Karacejevs, Kaspars Melnis, Jānis Macāns, Igors Kolosovs)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0