Rēzeknes novada domes sēde (19.11.2015.)

Darba kārtībā:
1. Par Rēzeknes novada pašvaldības iestāžu reorganizāciju
2. Par grozījumiem Kaunatas pagasta pārvaldes nolikumā
3. Par grozījumiem Maltas pagasta pārvaldes nolikumā
4. Par grozījumu Ozolmuižas pagasta pārvaldes nolikumā
5. Par Rēzeknes novada pašvaldības nolikuma “Par pamatbudžeta un speciālā budžeta projektu sastādīšanu un iesniegšanu izskatīšanai domei” apstiprināšanu
6. Par Irēnas Gžibovskas atbrīvošanu no Griškānu pagasta pārvaldes vadītājas amata
7. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2015.gada 29.janvāra lēmuma “Par Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas amatu un mēnešalgu saraksta apstiprināšanu” 1.pielikumā “Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas amatu saraksts un mēnešalgas”
8. Par grozījumiem Rēzeknes novada pašvaldības nekustamā īpašuma ar kadastra numurs 6876 900 0015 „Puksti”-2, Rogovka, Nautrēnu pagasts, Rēzeknes novads, izsoles noteikumos
9. Par kustamās mantas – kravas furgona MERCEDES BENZ 310 – atkārtotas izsoles atzīšanu par nenotikušu un pārdošanu par brīvu cenu Lendžu pagastā
10. Par piekrišanu zemes iegūšanai V. A. īpašumā Kaunatas pagastā
11. Par neapbūvēta zemesgabala nodošanu atsavināšanai S. T. Čornajas pagastā
12. Par neapbūvēta zemesgabala nodošanu atsavināšanai N. I. Ilzeskalna pagastā
13. Par apbūvēta zemesgabala nodošanu atsavināšanai A. Č. Maltas pagastā
14. Par dzīvokļa īpašuma nodošanu atsavināšanai V. S. Maltas pagastā
15. Par grozījumiem Rēzeknes novada domes 2015.gada 18.jūnija lēmumā “Par nekustamā īpašuma “Liāna 1”, kadastra Nr.( ), nosacītās cenas noteikšanu”
16. Par nekustamā īpašuma “Rolans”, kadastra Nr.( ), nosacītās cenas apstiprināšanu
17. Par zemes lietošanas tiesību izbeigšanu O. D., J. P., M. T. uz zemes vienības ar kadastra apzīmējumu ( ) domājamām daļām un zemes nomas līguma noslēgšanu Griškānu pagastā
18. Par zemes vienību ar kadastra apzīmējumiem ( ) un ( ) apvienošanu Mākoņkalna pagastā
19. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu SIA “Sprūževa M” un VAS “Latvijas dzelzceļš” nekustamajam īpašumam ar kadastra Nr.( ) Griškānu pagastā
20. Par zemes ierīcības projekta apstiprināšanu J. Č. nekustamajam īpašumam ( ) Silmalas pagastā
21. Par neapbūvēto zemju un degradēto teritoriju izmantošanas iespēju izvērtējuma apstiprināšanu
22. Par smilts-grants un smilts atradnes “Meirāni” izstrādes atļaujas izsniegšanu SIA “MML” Čornajas un Griškānu pagastā
23. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no V. B.
24. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no D. B.
25. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no A. I.
26. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no E. K.
27. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no J. K.
28. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no A. L.
29. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no A. L.
30. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no J. L.
31. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no A. M.
32. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no J. M.
33. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no V. O.
34. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no A. R.
35. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no V. S.
36. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no K. T.
37. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no J. V.
38. Par nokavētā nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma piedziņu bezstrīda kārtībā no V. V.
39. Par dzīvojamās telpas īres līguma noslēgšanu ar R. V. Stružānu pagastā
40. Par dzīvojamās telpas īres līguma pārslēgšanu ar D. V. Stružānu pagastā
41. Par dzīvojamās telpas īres līguma izbeigšanu ar J. K. Stružānu pagastā
42. Par dzīvojamās telpas īres līguma izbeigšanu ar L. S. Stružānu pagastā