Rēzeknes novada hokeja komanda „Rezgols” aizvadīja jau 7. sezonu LHL Daugavpils pilsētas čempionātā

Publicēts 12.04.2018

Latvijas Hokeja Līga (LHL) ir jauns un unikāls projekts, kas apvieno visas Latvijas hokeja komandas vienā līgā. Līgas mērķis ir ne tikai popularizēt hokeju, bet arī veselīgu dzīvesveidu, kustību, draudzību un veicināt šī sporta veida attīstību Latvijā, jo tas nav tikai sports, tas ir dzīvesveids, ko izvēlas ļoti daudzi. LHL izveidotāji tic, ka Latvijā ir daudzi lieliski hokeja spēlētāji.
2017./2018. gada Latvijas hokeja līgas (LHL) Daugavpils atklātajā čempionāta hokejā piedalījās 13 komandas: HK „Rezgols”, „Saskaņa”, HK „Madona”, „Pļaviņas”, SK „Latgols”, „Bastions Optibet”, „Lazdukalns”, „Riekstiņš”, „Ultra”, „Lokomotīve LRC”, „Visaginas”, „Kalupe” un „PSK”.
LHL Daugavpils atklātajā čempionātā pirmajā posmā HK „Rezgols” aizvadīja 12 spēlēs no kurām uzvarēja 6 spēles, kas pēc pirmā posma komandu ierindoja 6. vietā un deva iespēju otrajā aplī spēlēt augstākajā divīzijā.
Otrajā aplī HK „Rezgols” bija jāizspēlē vēl 5 spēles pret pārējām augstākās divīzijas komandām, kurās komanda spēja uzvarēt 2 komandas, kā arī cīņā pret trešās vietas ieguvējiem tika zaudēts tikai „bullīšos”, un kopvērtējumā izcīnīja 4.vietu LHL Daugavpils atklātajā čempionātā 13 komandu konkurencē.
HK „Rezgols” uzsāk jau gatavoties 2018./2019. gada LHL Daugavpils atklātajam čempionātam un ir gatavs uzņemt jaunus spēlētājus no Rēzeknes novada, ja hokejs ir Tavs hobijs un Tu vēlies to attīstīt un pierādīt uz hokeja laukuma sazinies ar mums šeit. https://www.facebook.com/rezgols/
Paldies Rēzeknes novada pašvaldībai par atbalstu un iespēju startēt LHL Daugavpils atklātajā čempionāta hokejā.
Turnīra tabula un komandas spēlētāju statistika pieejama šeit:

http://www.pafbetlhl.com/lv/komandas/?l=64_daugavpils-pilsetas-hokeja-cempionats

Aivara Mežatuča teksts un foto
pirmai aplisotrais aplis

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0