Rēzeknes novada izglītības iestāžu audzēkņus aicina piedalīties zīmējumu konkursā

Publicēts 03.04.2019

Lai sekmētu Rēzeknes novada skolu skolēnu izpratni par Eiropas Savienību un tās devumu Latvijas ekonomikas un kultūras izaugsmē, nostiprinātu zināšanas par Eiropas Savienību, Rēzeknes novada pašvaldība un “Europe Direct” informācijas centrs aicina Rēzeknes novada izglītības iestāžu audzēkņus piedalīties zīmējumu konkursā „Eiropa manā pilsētā, pagastā, ģimenē”. Konkursa norises laiks – līdz šī gada 13. maijam.

Konkursā tiks pieņemti zīmējumi uz A3 horizontāla formāta lapām. Katrs dalībnieks var iesniegt vienu zīmējumu, gleznojumu vai grafiku. Zīmējums kopā ar aizpildītu pieteikuma veidlapu, tiks pieņemts Rēzeknes novada pašvaldības 35. vai 33. kabinetā līdz  2019. gada 13. maijam.

Trīspadsmit labākie skolēnu zīmējumi tiks publicēti Rēzeknes novada pašvaldības projekta „Europe Direct informācijas centrs Austrumlatgalē” 2020. gada galda kalendārā. Dalībnieki un viņu skolotāji, kuru zīmējumi tiks publicēti kalendārā, saņems konkursa dalībnieku diplomus un balvas. Trīs labāko zīmējumu autori saņems specbalvas.

Skolēnu zīmējumu konkursa „Eiropa manā pilsētā, pagastā, ģimenē” risināšanas ierosmei var izmantot Eiropai un Latvijai nozīmīgus vēsturiskos notikumus, Eiropas valstu, Latvijas valsts pilsētu un pagastu simboliku, Eiropas valstu un Latvijas arhitektūru, etnogrāfiju un dabu, Eiropā un Latvijā svinamo dienu svētku tradīcijas, spilgtākos iespaidus par Eiropas valstīm, Latviju, savu pagastu un ģimeni, un citas ar Eiropu saistītas idejas.

Konkursa darbi tiks ieskenēti un atdoti īpašniekiem. Tie tiks izmantoti publicitātes pasākumos, sociālajos tīklos, kā arī Rēzeknes novada pašvaldības un Europe Direct informācijas centra mājas lapā un citos plašsaziņas līdzekļos.

Konkursu organizē Rēzeknes novada pašvaldība un “Europe Direct” informācijas centrs.

Nolikums

Pieteikuma veidlapa

EDIC_Austrumlatgale_LOGO_iistais_un_vienigais_un_pareizais

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0