Rēzeknes novada Izglītības pārvalde īsteno projektu par izglītojamo individuālo kompetenču attīstību

Lai nodrošinātu izglītības pakalpojumu daudzveidību, tādējādi uzlabojot izglītojamo kompetences un mācību sasniegumus, Rēzeknes novada Izglītības pārvalde uzsāka īstenot Eiropas sociālā fonda (ESF) atbalstīto projektu Nr.8.3.2.2./16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”.
Projekta galvenās darbības:
1. Ilgtspējīgas pašvaldību vispārējās izglītības iestāžu atbalsta sistēmas izveide izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai (metodoloģisku ieteikumu izstrāde un pielietošana mācībās, IKT resursi, pedagogu profesionālās kompetences pilnveide, ārvalstu metodiku ieviešana);
2. Ilgtspējīgu individuālas pieejas attīstības pasākumu nodrošināšana mācību satura apguvei un ārpusstundu pasākumu veidā.
Projektā “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai ” ir iestāstījušās sešas izglītības iestādes: Kaunatas, Maltas, Nautrēnu, Dricānu un Tiskādu vidusskolas un Sakstagala J. Klīdzēja pamatskola.
Šajās skolās divu mācību gadu laikā 1.-9. klašu izglītojamajiem tiks realizēti dažādi mācību satura un ārpusstundu pasākumi: praktiskās nodarbības matemātikā, fizikā, ķīmijā, angļu valodā u.c.; mācību vizītes uz zinātnisko tehnoloģiju centriem, uzņēmumiem u.c.; festivāli, radošās darbnīcas, tehniskās dienas, nometnes, ieviestas inovatīvas interešu izglītības programmas, piemēram, elektronika, multimediju studijas u.c. Tāpat šajās izglītības iestādēs ar skolēniem darbojas atbalsta personāls: psihologs, sociālais pedagogs, logopēds, pedagoga palīgs. Ārpusstundu pasākumos piedalīsies ne tikai projektā iesaistīto skolu izglītojamie, bet arī tiks aicināti skolēni arī no citām mūsu novada skolām.
Projekta īstenošanas laiks – 2017. gada 1. janvāris – 2021. gada 31. maijs.
Pielikums