Rēzeknes novada Izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem

Publicēts 05.04.2017

Rēzeknes novada Izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu inventāra un aprīkojuma iegādei jaunatnes projektiem, kas tiks īstenoti laika posmā no 2017. gada 1. jūnija līdz 1. novembrim.
Konkursa mērķis ir atbalstīt aktivitātes jaunatnes sekmīgākai integrācijai politiskajos, ekonomiskajos, sociālajos un kultūras procesos Rēzeknes novadā.
Konkursā tiek aicinātas piedalīties Rēzeknes novada pagastos darbojošās jauniešu nevalstiskās organizācijas, jauniešu centri, jauniešu klubi, skolēnu pašpārvaldes un jauniešu neformālās interešu grupas.
Pieprasītā summa projekta īstenošanai nedrīkst būt mazāka kā 400,00 EUR un lielāka kā 700,00 EUR. Projekti tiek gaidīti Rēzeknes novada domes Izglītības pārvaldē līdz 28. aprīlim plkst. 15.00 vai pa pastu līdz 26. aprīlim (pasta zīmogs).
Sīkāka informācija Konkursa nolikumā.

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības
Jaunatnes lietu speciālists

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0