Rēzeknes novada jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projektu konkurss noslēdzies

Publicēts 25.04.2017

Noslēdzies Rēzeknes novada projektu konkurss jauniešiem par finansējuma piešķiršanu jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projektiem. Kopumā tika iesniegti 24 projektu pieteikumi, no kuriem 12 aktuālākajiem un oriģinālākajiem tika piešķirts finansējums ar kopējo summu 10000 EUR apmērā.

Projektu pieteikumu pamatā tika iesniegtas tādas neformālo apmācību idejas, kā veselīga dzīvesveida pasākumu popularizēšana bērnu un jauniešu vidū, izdzīvošanas prasmju apgūšana āra vides apstākļos, starppagastu jauniešu sadraudzības veicināšana, kā arī uzņēmējdarbības prasmju attīstīšana, izmantojot gan formālās, gan arī neformālās izglītības metodes.

Visi atbalstītie jaunatnes nometņu un neformālo apmācību projekti tiks īstenoti laika posmā no 1. maija līdz 1. novembrim.

Jānis Šaudiņš, 
Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists

Konkursa rezultāti

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0