Rēzeknes novada jaunie sportisti atgriežas no VII Latvijas Jaunatnes Olimpiādes ar panākumiem

Publicēts 21.07.2017

7.jūlijā Cēsu Pils parkā notika svinīga VII Latvijas Jaunatnes Olimpiādes atklāšana. Šogad Olimpiādē, pēc Latvijas Olimpiskās komitejas informācijas, piedalījās 2803 sportisti no 82 Latvijas novadiem. Rēzeknes novadu pārstāvēja 20 jaunietes un 2 jaunieši futbola, pludmales volejbola un galda tenisa  sacensībās.

Esam lepni ar sasniegumiem! Apvienotā Rēzeknes un Daugavpils novadu meiteņu futbola komanda ieguva pirmo vietu, uzvarot Liepājas, Siguldas novada un Rīgas komandas. Rēzeknes novada komandā spēlēja Laura Antāne, Lāsma Bauska, Evita Ivanova, Deina-Loreta Krasnobaja, Elīza Poiša, Karina Semjonova, Alīna Zabalujeva. Meiteņu treneris Igors Derjagins, atzīst: “Mūsu meitenes rādīja labu sniegumu. Visas atbildīgi nospēlēja savās spēlētāju pozīcijās, kas ļāva komandai gūt uzvaras. Evita Ivanova bija viena no rezultatīvākajām spēlētājām.”

Galda tenisa sacensībās piedalījās Rēzeknes novada sportistes Liāna Zeltiņa un Natālija Fjodorova. Mūsu jaunietēm pietrūka sportiskās veiksmes, lai izcīnītu bronzas medaļas, komandu sacensībās viņas ierindojās godpilnajā ceturtajā vietā.

Pārsteigumu sacensību otrajā dienā sagādāja Liāna Zeltiņa. Viņa kļuva par Latvijas Jaunatnes Olimpiādes uzvarētāju meiteņu vienspēlēs. Ar rezultātu 4:2 finālā pieveica nosacīto spēles favorīti Diānu Afanasjevu (Preiļu novads). Ceturtdaļfinālā ar rezultātu 3:0  apspēlēja Auriku Pučkovsku (Rīga), bet pusfinālā ar rezultātu 4:1 apspēlēja Valēriju Mihailovu (Preiļu novads). Tas ir Liānas augstākais sasniegums karjerā.

Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas galda tenisa treneris Bruno Losāns, pateicas visiem, kas atbalstīja dalību Olimpiādē: ” Paldies tiem līdzjutējiem, kas bija kopā ar mums sacensību laikā, un tiem, kas skatījās  sacensības tiešraidē. Paldies abām jaunietēm Liānai Zeltiņai un Natālijai Fjodorovai par izcilu sniegumu augsta līmeņa sacensībās. ”

Labu rezultātu demonstrēja arī pludmales volejbolisti Oskars Ivulāns un Artis Zvīdris. No 16 pāru dalībniekiem viņi ierindojās dalītajā 5.-8.vietā.

Sasniegumu kaldināšanā ieguldījumu devuši Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skolas treneri: Bruno Losāns – galda teniss, Igors Derjagins – futbols, Oļegs Žukovs un Arns Žogots – volejbols.

Paldies treneriem par ieguldīto darbu un jauniešiem par sekmīgo startu!

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0