Rēzeknes novada jaunieši aicināti piedalīties fotokonkursā – ceļojošā izstādē „Pavasara noskaņas”

22.04.2015

Jauniešiem

Rēzeknes novada pašvaldības Maltas pagasta pārvaldes struktūrvienība Maltas Bērnu un jauniešu centrs (BJC) aicina Rēzeknes novada jauniešus vecumā no 13 līdz 25 gadiem piedalīties fotokonkursā "Pavasara noskaņas". Fotokonkursa mērķis ir veicināt Rēzeknes novada jauniešu radošo darbību un jaunatnes brīvā laika lietderīgu pavadīšanu pie dabas.
Konkursa dalībnieku darbu atlasi un vērtēšanu nodrošinās konkursa komisija, kuras sastāvā ir Maltas Bērnu un jauniešu centra un fotomākslas nozares pārstāvji. Labākās fotogrāfijas tiks eksponētas ceļojošajā fotoizstādē, kas notiks Maltas Bērnu un jauniešu centrā no 21. maija. Sākot ar 2015. gada septembri izstāde ceļos uz citiem Rēzeknes novada jauniešu centriem.
Vairāk informācijas: konkursa nolikumā.