Rēzeknes novada jaunieši aicināti pieteikties darba praksēm vasarā

Publicēts 25.03.2015

Rēzeknes novada izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu jauniešu darba praksēm vasaras periodā, kas tiks īstenotas laika posmā no 1. jūnija līdz 31. augustam. Konkursa mērķis ir nodarbināt jauniešus vasaras periodā, kā arī veicināt jauniešu darba prakses un neformālās izglītības attīstību Rēzeknes novadā. Konkursā tiek aicināti piedalīties Rēzeknes novada pagastos dzīvojošie jaunieši, kuri 2014./2015. mācību gadā beidz 9., 10. vai 11. klasi (1. un 2. kurss arodskolās). Pieteikumi tiek gaidīti Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldē līdz 9. aprīlim plkst. 15.00 vai pa pastu līdz 7. aprīlim (pasta zīmogs).

Sīkāka informācija: KONKURSA NOLIKUMĀ

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0