Rēzeknes novada jaunieši aktīvi piedalīsies Veselības nedēļas pasākumos

Publicēts 20.05.2016

No 23. maija līdz 29 .maijam visā Eiropā norisināsies Latvijas Veselības nedēļa jeb “Move week”, kad iedzīvotāji tiks mudināti piedalīties dažādās veselīgās fiziskajās aktivitātēs. Latvija šajā kampaņā piedalās jau piekto gadu un tās dalībnieku skaits ar katru gadu aug. Projekta mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku fiziskās aktivitātēs. Veselības nedēļas laikā notiks dažādi bezmaksas pasākumi un aktivitātes visā Latvijā, kuros aicināti piedalīties visi iedzīvotāji, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās sagatavotības. Pasākumu organizatori (pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, skolas, sporta klubi, uzņēmumi) piedāvās fiziskās aktivitātes iedzīvotājiem visas nedēļas garumā, piemēram, skriešanu, nūjošanu, pārgājienus, riteņbraukšanu, lekšanu ar lecamauklu. “Move week” akcijā no Rēzeknes novada piedalīsies un dažādas aktivitātes pagastos veiks deviņi jauniešu centri, kuru pasākumu programmas var apskatīt pielikumos. Jānis Šaudiņš, Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists Mob.: +371 259 22018

griskani Audriņi Feimaņi Gaigalava Ilzeskalns Malta OzolaineSakstagals Слайд1 Слайд2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0