Rēzeknes novada Junioru Florbola līgas 1.sezona ir noslēgusies ar Dricānu komandas uzvaru

Publicēts 09.05.2014

25.janvārī Rēzeknes novada Dricānu vidusskolas sporta zālē iesākās Rēzeknes novada Bērnu un jauniešu sporta skolas (BJSS) rīkotā Junioru Florbola līgas (JFL) 1.sezona. Sacensības noritēja divos posmos – regulārais čempionāts un izslēgšanas spēles. Pirmajai sezonai pieteicās astoņas komandas no pieciem novadiem – “Troks Voi” (Rogovka), Dagda, Dricāni, Varakļāni, Viļāni, “Čebureki” (R5VSK), Kaunata, RVĢ (Rēzeknes Valsts Ģimnāzija), kas cīnījās piecu sabraukumu spēlēs.

Komandas tika sadalītas divās grupās (Lubānas un Rāznas grupā), kuras pēc divu apļu priekšsacīkšu rezultātiem, turpināja divu apļu izspēli Lielā un Mazā kausa grupās.

2.maijā Lielā kausa finālspēlē pirmo vietu ieguva Dricānu komanda, kas spraigā cīņā pieveica Varakļānu komandu. Bet par trešo un ceturto vietu cīnīja “Troks Voi” (Rogovka) un Dagdas komanda. Spēcīgāka izrādījās Rogovkas komanda “Troks Voi”, savukārt ceturtajā vietā ierindojās Dagdas komanda.

Mazā kausa finālspēlēs Kaunatas komanda izcīnīja 1.vietu, otrajā vietā atstājot Viļānu komandu. Savukārt par trešo un ceturto vietu spēkojās “Čebureki” (R5VSK) komanda ar RVĢ komandu. Rezultātā Rēzeknes 5.vidusskolas komanda “Čebureki” izcīnīja 3.vietu, bet RVĢ ierindojās 4.vietā.

Par labāko turnīra spēlētāju ar 34 punktiem (23 vārti un 11 piespēles) kļuva Valters Ludboržs (“Čebureki”), bet labākā komandas spēlētāja diplomu ieguva: Dagnis Troška (30 p.) no Dricānu komandas, Vladislavs Vinogradovs (23 p.) – Varakļānu kom., Artis Brīvers (34 p.) – “Troks Voi” Rogovkas kom., Raivis Mizāns (29 p.) – Dagdas kom., Artūrs Ūzulāns (16 p.) – Kaunatas kom., Aleksejs Čakovs (31 p.) – Viļānu kom., Raitis Indrāns (15 p.) – RVĢ kom.

Visas komandas tika apbalvotas ar diplomiem, medaļām un piemiņas balvām. Godalgoto vietu ieguvēji saņēma Lielo un Mazo novada Junioru Florbola kausu.

Sacensību organizētājs Rēzeknes novada pašvaldības BJSS direktors Aldis Ciukmacis izsaka lielu pateicību sacensību tiesnešiem Edgaram Krustam, Edgaram Teivānam un Vjačeslavam Kirilovam, kā arī sekretariāta komandai, par veiksmīgu sacensību norisi. Liels paldies arī Dricānu vidusskolas direktorei Sarmītei Mežulei un Dricānu pagasta pārvaldes vadītājai Skaidrītei Melnei par atbalstu un sadarbību sacensību organizēšanā.

Paldies SIA “Deport” sponsoriem par sagādātajām balvām labākajiem komandas un turnīra spēlētājiem!

Rēzeknes novada Junioru Florbola līgas 1.sezonas rezultāti un spēlētāju statistika www.rezeknesnovads.lv sadaļā Sports/BJ sporta skola.

Sagatavoja:
BJSS metodiķe Arnita Poiša

Foto: Aldis Ciukmacis

IMG_0332 ____ IMG_0269 IMG_0302 IMG_0349 IMG_0459 IMG_0444 IMG_0414 IMG_0398 IMG_0389 IMG_0362 IMG_0476

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0