Rēzeknes novada Junioru Florbola līgas kausi ir sadalīti

Publicēts 27.04.2017

Rēzeknes novada Bērnu-jaunatnes sporta skola ceturto sezonu pulcina Rēzeknes un kaimiņu novadu jauniešus un jaunietes uz Junioru Florbola līgas (JFL) spēlēm.

23.aprīlī bija Junioru Florbola līgas noslēgums, bet spēļu sezona sākās 11.martā Dricānu vidusskolas sporta zālē, kurā pirmās spēles izspēlēja 6 jauniešu komandas no Kaunatas, Daugavpils, Dricāniem, Viļāniem, Kantiniekiem un Dagdas, un 4 meiteņu komandas no Dricāniem, Tiskādiem, Kaunatas un Ilzeskalna.

Pēc otrā posma izspēlēm 1.aprīlī, uz Lielā kausa finālspēļu grupu sevi pozicionēja Kaunatas, Daugavpils un Dricānu komandas. Savukārt par Mazā kausa iegūšanu cīnījās Viļānu, Dagdas un Kantinieku komandas.

Jaunietes finālspēlēs tikās pēc pamatturnīrā iegūtajiem punktiem. Pamatturnīrā ieguvusī pirmo vietu Dricānu komanda tikās ar ceturtās vietas ieguvēju Tiskādu komandu. Bet Ilžukolna meiteņu komandai, ierindojoties  pamatturnīra 2.vietā, par spēļu pretiniecēm tika 3.vietas ieguvēja- Kaunatas komanda. Pēc tam tika izspēlētas finālspēles.

4.sezonas Rēzeknes novada Junioru Florbola līgas “Lielo kausu” ieguva Kaunatas komanda, bet “Mazo kausu” saņēma Viļānu komanda.

Meiteņu komandu konkurencē nepārspētas palika dricānietes, iegūstot 1.vietu. 2.vietā Ilžukolna komanda un 3.vietā – Tiskādu jaunietes.

Sacensību noslēgumā tika apbalvoti labākie turnīra un komanda spēlētāji, labākie vārtu sargi.

Par JFL 4.sezonas turnīra labāko spēlētāju starp jauniešiem tika atzīts – Ivars Ūsāns (Dricānu kom.)

Par labākiem spēlētājiem komandā, pēc statistikas vērtējuma, tika atzīti – Juris Virskuļs (Kantinieku kom.), Jānis Višs (Kaunatas kom.), Vladlens Cvetkovs (Viļānu kom.), Rolands Smirnovs (Daugavpils kom.), Aleksandrs Maļķevičs (Dagdas  kom.).

Par JFL 3.sezonas turnīra labāko spēlētāju starp jaunietēm tika atzīta Aurēlija Zariņa (Dricānu kom.).

Par labākajām spēlētājām komandā kļuva Linda Zunda (Ilžukolna kom.), Aija Berķe (Tiskādu kom.) un Erika Peļņa (Kaunatas kom.).

Par labākiem vārtu sargiem turnīrā tika atzīti no Viļānu komandas Artjoms Travkins un Kaunatas komandā Jolanta Bačkure.

Sacensību galvenais organizators Aldis Ciukmacis izsaka lielu pateicību laukumu saimniekiem par lielisko sacensību organizēšanu un sacensību tiesnešiem Edgaram Krustam un Vjačeslavam Kirilovam, par kompetenci un izturību!

Arnita Poiša

Finālspēļu rezultātu tabulas jauniešu komandām

Finālspēļu rezultāti meiteņu komandām

Spēlētāju statistika

 Foto galerija

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0