Rēzeknes novada Junioru Florbola līgas kausi ir sadalīti

12.05.2016

Izglītība

23.aprīlī norisinājās Rēzeknes novada Junioru Florbola līgas 3.sezonas noslēdzošās spēles. Šogad izšķirošās finālspēles notika Maltas sporta kompleksā.

Pamatturnīrā, kuras notika  Dricānu vidusskolas sporta zālē no janvāra līdz aprīlim, iegūtā vieta noteica 7 jauniešu  komandu sadalījumu cīņai par  Lielo un Mazo kausu. Par JFL 3.sezonas “Lielo kausu” cīnījās Kaunatas, Dricānu un Ilžukolna komandas, bet par “Mazo kausu”– Galēnu, Tiskādu, DVĢ un Viļānu komandas.

Spraigās spēlēs JFL “Lielo kausu” izcīnīja Kaunatas komanda, 2.vieta – Ilžukolna komandai un 3.vieta – Dricānu komandai.

“Mazo kausu” ieguva Viļānu komanda, 2.vieta – Galēnu komandai un 3.vieta – Daugavpils Valsts Ģimnāzijas komandai.

Starp trīs meiteņu komandām pirmo vietu JFL 2.sezonā izcīnīja un JFL kausu ieguva Dricānu florbolistes, otrajā vietā ierindojās Ilžukolna komanda, bet trešajā vietā – Tiskādu komanda.

Par JFL 3.sezonas turnīra labāko spēlētāju starp jauniešiem tika atzīts – Dagnis Troška (Dricānu kom.)

Par labākiem spēlētājiem komandā, pēc statistikas vērtējuma, tika atzīti – Jānis Višs (Kaunatas kom.), Arkādijs Surikovs (Tiskādu kom.), Rūdolfs Beitāns (Galēnu kom.), Vladlens Cvetkovs (Viļānu vsk.), Rolands Smirnovs (DVĢ kom.), Kalvis Skudrovs (Ilžukolna  kom.).

Par JFL 2.sezonas turnīra labāko spēlētāju starp jaunietēm tika atzīta Inta Kanaška (Ilžukolna kom.) un par labākajām spēlētājām komandā kļuva Agnese Strucka (Dricānu kom.) un Aija Berķe (Tiskādu kom.)

Visi labākie komandu un turnīra spēlētāji tika apbalvoti ar vērtīgām piemiņas balvām.

Rēzeknes novada BJSS direktors A.Ciukmacis izsaka lielu pateicību laukumu saimniekiem par lielisko sacensību organizēšanu un sacensību tiesnešiem E.Krustam, E.Teivānam un V. Kirilovam, par kompetenci un izturību.