Rēzeknes novada, Kalupes un Lietuvas sieviešu basketbola komandas tiekas savstarpējās spēlēs

Publicēts 01.02.2018

Rēzeknes novada sieviešu amatieru basketbola komandu “Moseņis” vieno basketbola spēles popularizēšana un stiprināšana novadā un arī ārpus tās.

Tāpēc, meklējot iespējas, kādos turnīros Rēzeknes novada sieviešu basketbola komanda “Moseņis” varētu piedalīties jaunajā 2017./2018.gada sezonā, novada sporta speciālists Igors Derjagins nāca ar ideju – sadarbībā ar Kalupes (Daugavpils nov.) un Lietuvas Republikas sieviešu basketbola komandu pārstāvjiem organizēt Latvijas un Lietuvas republikas amatieru sieviešu komandu sacensības basketbolā 2017./2018.gada sezonai. Rezultātā – Rēzeknes novada, Kalupes, kā arī Lietuvas pilsētu Rokišku un Kupišku komandas tiksies četros sabraukumos, katra no komandām uzņemot attiecīgi savā laukumā.

Patlaban ir notikušas divas sabraukuma tūres. Pirmās spēles notika 2017. gada 25. novembrī Kalupes komandas laukumā – Špoģos. Spraigā un interesantā cīņā basketbola laukumā 1. vietu ieguva Rēzeknes novada sieviešu basketbola komanda “Moseņis”, 2. vietu – Rokišku komanda (Lietuva) un 3. vietu – Kalupes komanda.

Otru sabraukumu organizēja Lietuvas Rokišku komanda. Arī šis sabraukums izvērtās interesants, jo pēc visām nospēlētām spēlēm pārliecinoši 1. vietu izcīnīja Rēzeknes novada sieviešu basketbola komanda “Moseņis”, taču pārējās komandas savstarpējās spēlēs ieguva vienādu punktu skaitu. Pēc punktu skaitīšanas vietu sadalījums bija sekojošs: 2. vieta – Rokišku komandai, 3. vieta – Kalupes komandai.

Jāatzīmē Rokišku pilsētas viesmīlīgā uzņemšana, lieliski tehniski noorganizētais trīspunktu metienu konkurss, starp katras komandas labākajām trīspunktu metējām grozā. Katra spēlētāja spēļu noslēgumā saņēma sponsoru sarūpētās balvas.

Trešās sabraukuma tūres dalībnieces savā laukumā uzņems Kupišku komanda, taču ceturtais noslēdzošais finālsabraukums notiks Rēzeknes novadā.

Paldies jāsaka Rēzeknes novada pašvaldībai un Rēzeknes novada sporta speciālistam Igoram Derjaginam par atbalstu, uzņēmību un iespēju piedalīties dažādos turnīros!

Rezultātu tabula

Komandas “Moseņis” kapteine
Kristīne Rimša

Komandas labākās spēlētājas un novada sporta speciālists Igors Derjagins 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0