Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā

Publicēts 12.04.2018

Lai arī āra saulainais laiks vēsta par to, ka hokeja ekipējums būtu jau jānoliek glabāšanā līdz ziemai, ātrākā komandu sporta veida pasaulē entuziastiem šī spēļu sezona vēl nav beigusies!
Lai popularizētu hokeja spēli Rēzeknes novada iedzīvotāju vidū un noskaidrotu labāko un spēcīgāko novada hokeja komandu, kas viscītīgāk ir trenējusies un izmantojusi ziemas “mīnusus” savā labā, šī gada 29. aprīlī Daugavpils ledus hokeja hallē tiks organizēta 2018. gada Rēzeknes novada kausa izcīņa hokejā.
Sacensībās var piedalīties jebkura komanda no Rēzeknes novada, kura būs iesniegusi rakstisku pieteikumu (skatīt nolikumā). Katra komanda drīkst pieteikt ne mazāk kā 8 un ne vairāk kā 16 spēlētājus.
Komandas jāpiesaka iepriekš līdz š.g. 24. aprīlim, pa e-pastu: igors.derjagins@saskarsme.lv , vai janis.saudins@saskarsme.lv ,norādot komandas nosaukumu un tās pārstāvja kontakttelefonu. Sacensību dienā — līdz katras konkrētās komandas pirmās spēles sākumam – rakstiski.
Sīkāku informāciju skatīt nolikumā

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0