Rēzeknes novada kausu sieviešu volejbolā izcīnī Rēzeknes Augstskolas komanda „Zemenes”

20.04.2015

Sports

Adamovas sporta hallē 11. aprīlī notika sacensības volejbolā sievietēm. Par Rēzeknes novada kausu cīnījās tikai trīs komandas (Adamova, Rēzeknes Augstskolas komanda „Zemenes” un Malta). Spēles tika izspēlētas līdz 3 setu uzvarām.
Pārliecinoši spēli sāka Maltas spēlētājas pret „Zemenēm”, sākumā bija vadībā 2:0, tad spēles vadību pārņēma „Zemenes” komandas spēlētājas, kuras rezultātā uzvarēja 3:2
Komandas „Zemenes” spēlētājas ieguva 1. vietu, komandā spēlēja Olga Kapilova, Jeļizaveta Puzāne, Ilona Kustrova, Daina Mičāne, Ilona Kustrova, Tatjana Karpačova, Diāna Kapustina. Otrajā vietā ierindojās Maltas komandas spēlētājas, trešajā vietā Adamova. Godalgotās vietas ieguvējas tika apbalvotas ar kausiem, diplomiem un medaļām.
Labākās spēlētājas balvu saņēma Olga Kapilova („Zemenes”).
Uz tikšanos rudenī!
 
Zaiga Ivanova
Sacensību sekretāre
Rezultātu tabula 
foto 11. 04.15 002foto 11. 04.15 005foto 11. 04.15 002

Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!