Rēzeknes novada Lūznavas pagasta iedzīvotājs Dainis Mikanovs ir iecelts par Viestura ordeņa kavalieri

Publicēts 27.11.2017

Virsleitnants Dainis Mikanovs ir Zemessardzes 3. Latgales brigādes Operatīvās daļas Mobilās apmācību nodaļas priekšnieks. Par Viestura ordeņa kavalieri ir iecelts par nopelniem Nacionālo bruņoto spēku attīstībā, augsti profesionālu un pašaizliedzīgu dienestu. Virsleitnants Dainis Mikanovs tiek apbalvots par militāriem nopelniem, pašaizliedzīgu un priekšzīmīgu dienestu, ieguldījumu Nacionālo bruņoto spēku veidošanā un attīstībā, ieguldījumu Zemessardzes attīstībā un jaunatnes militāri patriotiskajā audzināšanā.

Ar Viestura ordeni un tā goda zīmi apbalvo militārpersonas, kā arī citas fiziskās personas. Ar Viestura ordeni apbalvo par sevišķiem militāriem nopelniem, kā arī par sevišķiem nopelniem nacionālās pretošanās kustībā un valsts neatkarības aizstāvēšanā, valsts drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanā un nostiprināšanā, valsts robežas apsargāšanā, valsts bruņoto spēku veidošanā, valstiskās apziņas ieaudzināšanā pilsoņos, sagatavojot tos kalpošanai savai valstij un zemei un savas valsts un zemes nelokāmai aizsargāšanai.

Ar Viestura ordeni un tā goda zīmi var apbalvot ārvalstu militārpersonas par nopelniem Latvijas valsts bruņoto spēku apmācībā un audzināšanā, valsts drošības un sabiedriskās kārtības uzturēšanā un nostiprināšanā.

Sagatavoja Diāna Selecka

Foto- Gatis Dieziņš, Jaunsardzes un informācijas centrs

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0