Rēzeknes novada mājražotāju un amatnieku tirdziņš LOBS LOBAM – 11. martā

Publicēts 09.03.2020

Trešdien, 11. martā, tiekamies tradicionālajā Zaļajā tirdziņā LOBS LOBAM Rēzeknes novada pašvaldības zālē, kur būs iespēja iegādāties mājražotāju produkciju, amatnieku darbus, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās.

Būs iecienītie z/s “Pakalni” gaļas izstrādājumi, z/s “Zvejnieki” žāvētās karpas, z/s “Pumpuri” mājas siers, Aglonas maize un cita pārtika, piedalīsies skolēnu mācību uzņēmumi ar savu produkciju. Radošajās darbnīcās gatavosim apsveikuma kartītes (vadīs Inese Priekule) un brošas-piespraudes (vadīs Natālija Krasnakova). Būs Irēnas Keišas zāļu tējas un Valentīnas Svarinskas garšvielas, kā arī keramika, pīti grozi, adījumi un citi rokdarbi.

RRLSB “Sidrabrasa” valdes locekle Anita Matisane

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0