Rēzeknes novada Maltas pagasta jauniešus atbalsta vietējie uzņēmēji

Publicēts 08.12.2016

Pateicoties četru Rēzeknes novada Maltas pagastā darbojošos uzņēmumu atbalstam, Maltas pagasta aktīvie jaunieši turpmāk dažādās sporta sacensībās varēs piedalīties ar jauniem formas tērpiem, pārstāvot Maltas pagasta jauniešu komandas futbolā, florbolā, volejbolā un citos sporta veidos. Ar vietējo uzņēmēju atbalstu tika iegādātas 12 sporta formas (T-kreklu,šortu un getru komplekti) ar Maltas pagasta un uzņēmējus pārstāvošo simboliku.

Aktīvo Maltas pagasta jauniešu vārdā pateicamies Maltas pagasta uzņēmumiem SIA “Salmiņi Agro”, SIA “Nojautas”, SIA “Liska” un SIA “INTECO WOOD” par finansiālu atbalstu jauno sporta formu iegādē, kā arī atsevišķi pateicamies par sadarbību Rēzeknes novada sporta speciālistam Igoram Derjaginam un Maltas pagasta futbola kluba “Saules puikas” galvenajam trenerim Aleksandram Boroduļinam par sadarbību sporta formu iegādē.

Jaunieti, negaidi!
Esi aktīvs, iesaisties un tevi sadzirdēs!

 

Rēzeknes novada pašvaldības Maltas pagasta jaunieši

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0