Rēzeknes novadā notika čempionāts volejbolā sievietēm

Publicēts 30.03.2017

25. martā Adamovas sporta hallē notika Rēzeknes novada čempionāts volejbolā sievietēm. Par kausu cīnījās sešas komandas (‘’RTA’’, Makašāni, ‘’Maltas Juniori’’, Adamova, “Arniks” un Malta).

Spēles tika izspēlētas divās apakšgrupās. Divas labākās komandas no katras apakšgrupas tālāk cīnījās par godalgotām vietām.

3. vietu izcīnīja Adamovas komanda, pārspējot divos setos Makašānu komandu.

Spraiga cīņa izvērsās finālspēlē starp Maltu un ‘’Arniku’’, kur Maltas spēlētājas pieveica divos setos ‘’Arniks’’ komandu. Uzvarētāju komandā spēlēja Santa Ostrovska, Anita Gudrika, Līna Gailuma, Linda Kāposte, Olga Kopilova, Ilze Rubule, Gunta Rēvalde. Godalgotās vietas ieguvējas tika apbalvotas ar kausiem , diplomiem un medaļām.

Ir liels gandarījums, ka volejbols vieno gan jauno paaudzi, gan gados vecākas sievietes. Adamovas komandā mamma Marija Meinerte spēlē kopā ar abām meitām, Ausmu un Arnitu, ‘’Arniks ‘’komandā Leonīda Obrumane un Irēna Rancāne ir īstās volejbola fanātes, kas vieno komandu uz spēlēm. Vērojot spēles dalībniekus, varam secināt, ka gadi nebūt nav šķērslis aktīvam dzīvesveidam.

Uz tikšanos rudenī!

Zaiga Ivanova,
sacensību sekretāre 

Trešās vietas ieguvējas -- Adamovas komanda.Komanda Uzvarētājas - Maltas komanda.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0