Rēzeknes novada pašvaldība aicina darbā Attīstības plānošanas nodaļas projektu vadītāju

Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas projektu vadītāja amatam var pretendēt personas, kurām ir:

- augstākā izglītība ekonomikā, sociālajās zinātnēs vai citā jomā, ir nepieciešamas zināšanas un izpratne dažādās jomās, piemēram, ekonomikā, komunikācijā, iepirkumu un darba likumdošanā, grāmatvedībā, vadības zinībās;

- labas angļu valodas zināšanas (spēja izstrādāt projekta pieteikumu, projekta dokumentāciju, prezentācijas, veidot komunikāciju ar projektos iesaistītām pusēm, sazināties ar presi angļu valodā);

- par priekšroku tiks uzskatītas labas krievu valodas zināšanas, spēja lasīt un izstrādāt dokumentus (nepieciešamas saziņai ar starptautisko projektu partneriem);

- Pieredze projektu vadīšanā (vismaz 1 uzsākts un noslēgts projekts) pēdējos piecos gados;

- par priekšrocību tiks uzskatīta pieredze projektos ar finansējumu lielāku par 50 000 EUR;

- par priekšroku tiks uzskatīta pieredze starptautisko projektu vadīšanā;

- teicamas datorlietošanas prasmes;

Ar konkursa nolikuma prasībām un pieteikuma iesniegšanas kārtību var iepazīties Rēzeknes novada pašvaldības mājaslapā www.rezeknesnovads.lv.

Konkursā var piedalīties pretendents, kas atbilst šī nolikuma prasībām, un kas iesniedzis pieteikumu kopā ar visiem nepieciešamajiem pretendentu atlases dokumentiem.

Pieteikumu var iesniegt: darbdienās no pl.8.00 līdz pl.16.30 personīgi slēgtā aploksnē Rēzeknes novada pašvaldības 17.kabinetā sekretārei līdz 2016.gada 4.martam. Uz aploksnes jābūt norādei „Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas projekta vadītāja amata konkursam”; atsūtīt pa pastu līdz 2016.gada 4.martam (pasta zīmogs ne vēlāk kā 01.03.2016). Uz aploksnes jābūt norādei „Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas projektu vadītāja amata konkursam”; atsūtīt elektroniski uz e-pastu info@rezeknesnovads.lv līdz 2016.gada 4.martam pl.16.30 ar norādi „Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas projekta vadītāja amata konkursam”. Pēc 2016. gada 4.marta pl.16.30 saņemtie dokumenti dalībai konkursā netiks pieņemti.

Nolikums