Rēzeknes novada pašvaldībā notiks starptautiska konference „ Bērna vajadzības un palīdzības iespējas”

Publicēts 09.10.2015
Foto no interneta resursiem

Šī gada 15.oktobrī plkst 10.00, Rēzeknes novada domes zālē, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē, nodibinājums „Sociālo pakalpojumu aģentūra” sadarbībā ar Rēzeknes novada domi un Rēzeknes pilsētas domi organizē starptautisku konferenci „ Bērna vajadzības un palīdzības iespējas”. Konferences uzstādījums ir katra bērna dabiskā vajadzība augt ģimenē

Latgales reģiona bērnu un ģimenes sociālo pakalpojumu speciālistiem būs iespēja iepazīties gan ar citzemju versijām ģimeniskas vides procesa īstenošanā riska gadījumos un sabiedrībā balstītu pakalpojumu plānošanā, gan ar labāko Latvijas pieredzi minēto piedāvājumu veidošanā. Piedalīties aicināti nozares profesionāļi, kuri ieinteresēti diskusijā par sabiedrībā balstītu pakalpojumu attīstību. Pasākumu vadīs moderators Ansis Bogustovs. Šādas konferences jau noritējušas Zemgales reģionā Jelgavā, Kurzemes reģionā Liepājā, tagad tiksimies Latgales reģionā Rēzeknē un mazliet vēlāk – Vidzemes reģionā Smiltenē.

Pieteikšanās konferencei elektroniski SPApasakumi@gmail.com līdz 14. oktobrim plkst 16.00.

Gundega Škutāne
konferences koordinatore

tel.25900733

soclogomusgerbrezgerboak

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0