Rēzeknes novada pašvaldība parakstīs sadarbības līgumu ar Agdašas pašvaldību no Azerbaidžānas

Publicēts 07.07.2017
No labās: Rēzeknes novada domes priekšsēdētāja vietniece Elvīra Pizāne un pašvaldības izpilddirektors Jānis Troška pasniedz Rēzeknes novada pašvaldības karogu Agdašas pašvaldībai

No 9. līdz 11. jūlijam Rēzeknes novadā viesosies Agdašas (Ağdaş) rajona pārstāvji no Azerbaidžānas, lai parakstītu kopīgu sadarbības līgumu starp pašvaldībām. Līgums paredzēs sadarbību vairākās jomās – uzņēmējdarbības veicināšanā, izglītībā, kultūrā, sportā, kā arī informācijas apmaiņā jauniešu darbā.

Agdašas rajonu vizītē pārstāvēs Azerbaidžānas parlamenta deputāts, kurš ievēlēts no Agdašas rajona, Džavids Osmanovs, Agdašas rajona izpildvaras vadītāja vietnieks Ali Karimovs un Agdašas pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Galibs Garajevs. Delegācijas ierašanos koordinē Azerbaidžānas pašvaldību nacionālās asociācijas atbildīgais sekretārs Tofiks Hasanovs.

Vizītes laikā Azerbaidžānas viesiem paredzēts ne vien parakstīt sadarbības līgumu , bet arī iepazīties ar Rēzeknes novada pašvaldības darbu, kā arī uzņēmējdarbības un tūrisma iespējām Rēzeknes novadā. Delegācija viesosies vairākās pagastu pārvaldēs, Dricānu un Maltas vidusskolā, Lūznavas muižā, ūdenstūrisma attīstības centrā “Bāka” Lubāna ezera piekrastē, tūrisma mītnē “Ezerkrasti”, kā arī Jāņa Kuzminska ģitāru izgatavošanas darbnīcā Kaunatas pagastā.

Madara Bērtiņa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0