Rēzeknes novada pašvaldība pasniedz Pateicības rakstus Valsts policijas Latgales reģiona darbiniekiem

Publicēts 07.12.2017

6. decembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknī notika Valsts policijas dienai veltīts svinīgs pasākums, kurā par godprātīgu darbu tika sveikti labākie policijas darbinieki. Tika pasniegti Iekšlietu ministrijas Goda raksti un pateicības, Valsts policijas goda raksti un pateicības, Krūšu nozīmes par izdienu un uzcītību dienestā.

Rēzeknes novada domes priekšēdētāja vietniece Elvīra Pizāne par augstu profesionalitāti veicot dienesta pienākumus un sveicot Valsts policijas 99. gadadienā, izteica pateicību Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes policijas darbiniekiem, pasniedzot Rēzeknes novada pašvaldības Pateicības rakstus.

Pateicības raksti tika pasniegti Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kārtības policijas biroja priekšniekam pulkvežleitnantam Gvido Mednim, Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektoram virsleitnantam Aldim Jurčenko, Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākajam inspektoram majoram Raimondam Višķeram, Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektoram virsleitnantam Viktoram Kuprijanovam, Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektoram kapteinim Gintam Kazulim, Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas inspektoram kapteinim Guntaram Silagailim.

Diāna Selecka

Foto – Kārlis Pozņakovs (Rēzeknes pilsētas dome)

IMG_0054IMG_0053IMG_0049IMG_0048

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0