Rēzeknes novada pašvaldības deputāti un darbinieki sportos Stoļerovā

27.07.2015

Sports

Lai popularizētu fiziskās aktivitātes kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, jau daudzus gadus par labu tradīciju izveidojušās Rēzeknes novada pašvaldības deputātu un darbinieku vasaras sporta spēles. Šogad tās notiks 31. jūlijā, Stoļerovā, Rēznas pamatskolas stadionā un skolas telpās un apkārtnē. Komandu reģistrācija no plkst. 11:00–11:30. Sacensību atklāšana plkst. 12:00.
Sporta spēlēs aicināti piedalīties Rēzeknes novada pašvaldību deputāti, Rēzeknes novada administrācijas darbinieki, pašvaldības darbinieki, pagastu pārvalžu darbinieki, tajā skaitā skolu un PII darbinieki. Skolēni startēt nedrīkst. Minimālais komandas sastāvs – 6 dalībnieki ( 3 sievietes un 3 vīrieši ).
Katru gadu dalībniekiem ir savs īpašs dreskods. Šogad tas ir tērps: „Es - Latgales pirāts”, arī komandu prezentācijas tēma sacensību atklāšanā ir atbilstoša: „Ja jau pirāts, tad Stoļerovā jāiebrauc!”.
Sacensību dalībnieki sacentīsies dažādās aizraujošās disciplīnās, kā, piemēram, ”Sausuo vosora”(3+3), ”Kurī vysstypruokī”(3+3), ”Ūļņīks”(1+1), ”Sprydzynuotuojs”(3+3), ”Seši ar bucu”(3+3), ”Maņ vīnolga, ka tik sābrim labi”(3+3) un daudzās citās. Pagastu vadītājiem būs sava sacensību disciplīna ”Saturīs prīkšnīk!”
Sacensību uzvarētāji tiks apbalvoti ar balvām. Pasākuma noslēgumā dalībniekiem tiks piedāvāts buljons ar pīrādziņiem un noslēguma balle pie galdiņiem Stoļerovas „Saieta„ namā. Komandas ierodas ar saviem groziņiem.
Sacensības organizē Stoļerovas pagasta pārvalde sadarbībā ar Rēzeknes novada domi.
Komandas tiek gaidītas pieteikties līdz 2015. gada 29. jūlijam, plkst.12:00. Sacensību organizatori cer uz atsaucību, jo sporta spēles tik tiešām būs neaizmirstamas!
Vairāk informācijas - sacensību nolikumā.