Rēzeknes novada pašvaldības ēkā atsākusi darboties kafejnīca

Publicēts 01.04.2015
Kafejnīcas Korona pavāres Ludmila (no kreisās) un Marina

No 31. marta Rēzeknes novada pašvaldības administrācijas ēkas pagrabstāvā darbu uzsākusi kafejnīca „Korona”. Kafejnīcā apmeklētāji būs gaidīti katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz 16.00.

Runājot par ēdienkarti, kafejnīcas īpašnieks, SIA „Landskorona” vadītājs Juris Pudulis pastāstīja, ka ēdāji varēs izvēlēties gan gaļas un zivju ēdienus, gan dažādu veidu zupas un saldos. Īpaši padomāts būšot par veģetārajiem ēdieniem, piemēram, būs iespēja mieloties ar suši, dažādām pankūkām, kā arī dārzeņu salātiem un biezzupām. Kafejnīcā varēs iegādāties arī uz vietas ceptas smalkmaizītes, pīrādziņus un kūkas.

Kafejnīcas ēdienu pagatavošanai izmantotā gaļa nākusi no īpašniekam Jurim Pudulim piederošās bioloģiskās zemnieku saimniecības “Birztalas” Dagdas novada Šķaunes pagastā. Kā atklāja saimnieks, arī dārzeņus šogad plānots stādīt vēl lielākā platībā, lai kafejnīcas vajadzībām varētu nodrošināt bioloģiski audzētus kartupeļus, burkānus, gurķus un citus dārzeņus.

Ēdienus gatavos un apmeklētājus apkalpos pavārītes Marina un Ludmila. Starp citu, Ludmilu pašvaldības administrācijas ēkas kafejnīcas apmeklētāji jau ir iepazinuši, jo viņa strādāja arī pagrabstāva līdzšinējā kafejnīcā „Pie Rāznas”.

Jāatgādina, ka pagājušā gada oktobra beigās Rēzeknes novada pašvaldība rīkoja nomas tiesību izsoli administrācijas ēkas pagrabstāva telpām 124 kvadrātmetru platībā. Uz izsoli bija ieradušies trīs pretendenti. Ar visaugstāko cenu nomas tiesības uz desmit gadiem nosolīja SIA „Landskorona”, kas turpmāk arī sniegs ēdināšanas pakalpojumus Rēzeknes novada pašvaldības darbiniekiem un apmeklētājiem.

Madara Ļaksa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0