Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu teātra mākslas aktivitātēm

Publicēts 08.01.2019

Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde izsludina konkursu par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai leļļu teātra un teātra mākslas aktivitātēm 2019. gadā. Konkursa mērķis ir atbalstīt bērnu un jauniešu aktivitātes un ieinteresētību leļļu teātra un teātra mākslas jomā. Konkursā var piedalīties novada izglītības iestādes, interešu izglītības pulciņi un skolēnu pašpārvaldes. Kopējais leļļu teātra un teātra mākslas konkursam atvēlētais budžets 2019. gadā ir 2000 EUR. Viena pretendenta pieprasītā summa nedrīkst būt lielāka par 300 EUR. Paredzams, ka konkursam pieejamā budžeta ietvaros tiks atbalstīti 6 – 7 projekti.

Projekti jāiesniedz līdz 22. janvārim Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldē (Atbrīvošanas aleja 95A, LV -4601, 3. kab.).

Anita Rudziša,
Rēzeknes novada pašvaldības Interešu izglītības speciāliste

Pielikumā: Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkursa par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai leļļu teātra un teātra mākslas aktivitātēm 2019. gadā nolikums.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0