Rēzeknes novada pašvaldības Sociālais dienests izsludina konkursu uz amatu „Sociālais darbinieks”

Rēzeknes novada pašvaldības Sociālais dienests līdz 2018. gada 23. augustam plkst. 16:30 gaida pieteikumus vakantajam sociālā darbinieka amatam.
Pretendentiem jāiesniedz motivācijas vēstule, aizpildīta pieteikuma anketa, kas ir atrodama šeit, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas (oriģināls jāpaņem līdzi uz interviju), tālākizglītību apliecinošu dokumentu kopijas aploksnē ar norādi „Konkursam uz Rēzeknes novada pašvaldības Sociālā dienesta sociālā darbinieka amatu” līdz 2018. gada 23.augustam plkst. 16:30.
Aicinām dokumentus iesniegt personīgi pašvaldības administrācijas ēkas 6. kabinetā, Atbrīvošanas alejā 95A, Rēzeknē, vai sūtīt uz e-pasta adresi sociālais.dienests@rezeknesnovads.lv.
Konkursa nolikums un pieteikuma anketa