Rēzeknes novada pašvaldību apmeklēs sadarbības partneri no Norvēģijas

Publicēts 20.10.2014
Rēzeknes novada veco ļaužu pansionāta filiāle Pilcenē - viens no apskates objektiem

No 21. līdz 23.oktobrim pieredzes apmaiņas vizītē Rēzeknes novada pašvaldībā viesosies sociālā un izglītības darba speciālisti no Ārendāles pašvaldības Norvēģijā. Vizītes sākumā Rēzeknes novada pašvaldības Sociālā dienesta pārstāvji pastāstīs par Sociālā dienesta paveikto, kā arī pašvaldības darbu ar bērniem ar speciālām vajadzībām, savukārt Norvēģijas kolēģi informēs par sociālā darba organizēšanu Ārendāles pašvaldībā. 22. oktobrī notiks izbraukuma tikšanās ar sociālo pakalpojumu sniedzējiem, tostarp, Rēzeknes novada veco ļaužu pansionāta un tā filiāles Pilcenē apmeklējums, kā arī tikšanās ar Nautrēnu pagasta sociālo darbinieku. Tāpat Norvēģijas pārstāvji apmeklēs Rēzeknes novada pašvaldības Speciālās izglītības atbalsta centru, Maltas speciālo internātpamatskolu un Bērnu Oāzi Mākoņkalna pagastā. Pieredzes apmaiņas brauciena noslēdzošajā dienā – 23. oktobrī – delegācija tiksies ar Rēzeknes pilsētas Sociālā dienesta pārstāvjiem.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0