Rēzeknes novada „Pavasara kausa” izcīņa galda tenisā jauniešiem

Publicēts 24.04.2014

Lai popularizētu galda tenisu skolu jaunatnes vidū un veicinātu sadarbību ar citu novadu sportistiem, Rēzeknes novada bērnu un jaunatnes sporta skola (BJSS) sadarbībā ar galda tenisa klubu „Rebirs Sports” (Rēzekne) Rēzeknes novada Dricānos 19. aprīlī organizēja Rēzeknes novada „Pavasara kausa”  izcīņu galda tenisā jauniešiem. Sacensībās piedalījās 31 dalībnieks (13 meitenes  un 18 zēni ) – no Rēzeknes novada, Rēzeknes pilsētas, Viļānu novada,  Jēkabpils un Preiļiem. Rēzeknes novadu pārstāvēja spēlētāji no Dricāniem, Kaunatas, Tiskādiem, Makašāniem.

Meiteņu konkurencē par uzvarētāju kļuva Preiļu BJSS audzēkne Diāna Afanasjeva, kas ar rezultātu 3:1 pārspēja 2. vietas ieguvēju Jēkabpils Sporta skolas audzēkni Elizabeti Vaideri. 3. vieta Rēzeknes novada Kaunatas pārstāvei Liānai Zeltiņai.

Zēnu grupā spēlē par 1. vietu spraigā cīņā ar rezultātu 3:2 Deniss Vasiļjevs (Rēzekne) pārspēja Reini Aņiskoviču (Rēzekne), kas ieguva 2.vietu, bet 3. vietā palika Jēkabpils Sporta skolas audzēknis Krišjānis Stankevics. Jauniešu grupā augstāko rezultātu no Rēzeknes novada pārstāvjiem sasniedza Tiskādu vidusskolas audzēknis Genādijs Kvasovs, kas ieguva 5. vietu.

Pasākuma organizatori izsaka pateicību dalībnieku vecākiem un novada skolu vadībai, kas rada iespēju nodrošināt sportistu dalību sacensībās. Īpaša pateicība Dricānu vidusskolai par telpām un tiesnešiem.

Bruno Losāns
Sacensību galvenais tiesnesis

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0