Rēzeknes novada’’ Rudens kauss’’ volejbolā aizceļo uz Krāslavu

Publicēts 29.10.2015

Adamovas sporta zālē 24. -25. oktobrī  tika rīkots Rēzeknes novada ’’Rudens kauss’’ volejbolā vīriešiem. Šogad čempionātā piedalījās desmit  komandas: Bērzgale, Feimaņi, Malta, Dagda, BB Makašāni, SK Kuorsova, Bukmuiža, VK Krāslava, “Saldie” un Rēzeknes Augstskola.

Čempionāta pirmajā dienā tika izspēlētas spēles trīs apakšgrupās. Otrajā dienā sešas komandas cīnījās par godalgotām vietām. Spēles bija aizraujošas un interesantas. Jāatzīmē, ka daudzu komandu sastāvā spēlēja jaunieši, kuriem jau ir labas prasmes un iemaņas volejbolā.

Finālspēlē VK Krāslavas  komanda uzvarēja  komandu „Saldie” no Rēzeknes, atstājot sportistus otrajā vietā. Čempionu VK Krāslava komandas sastāvā spēlēja Jurijs Dmitrijevs, Mārcis Galējs, Deivids Žolnerovičs, Normunds Muižnieks, Aleksandrs Davidovs, Oļegs Maļinovskis, Aleksandrs Cveks. 3. vietu izcīnīja Dagdas komanda.

Godalgoto vietu uzvarētājus apbalvoja ar kausiem, diplomiem un  medaļām

Labākā spēlētāja balva tika pasniegta VK Krāslava komandas spēlētājam Devidam Žolnerovičam.

Uz tikšanos pavasara čempionātā.

Sacensību sekretāre: Zaiga Ivanova

Sacensību rezultāti 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0