Rēzeknes novadā sākas jauniešu apmācību projekts ,,Pa seno latgaļu pēdām”

Publicēts 12.05.2016

No 14. līdz 22. maijam tiek realizēts Rēzeknes novada jauniešu apmācību projekts ,,Pa seno Latgaļu pēdām”. Projekta ietvaros paredzētas dažādas aktivitātes, tostarp seno latgaļu apmetņu un pilskalnu apmeklējums (izbraucieni ar autobusu ), iepazīšanās ar seno latgaļu dzīvesziņu, sadzīves priekšmetiem, apģērbu rotaslietām, ieročiem. Jaunieši apmeklēs karogu ražotni SIA “”Baltic flags”, kur tapis Latgales karogs, lauku sētā iepazīsies ar senajiem amatiem un nogaršos senlatviešu ēdienus.

Paredzēta arī komandu erudīcijas un veiklības pārbaudes orientēšanās, lauka iemaņu un sportiskajās aktivitātēs, kā arī vakarēšana pie ugunskura. Nakšņošana paredzēta teltīs, personīgais ekipējums atbilstoši lauka apstākļiem.

Pieteikšanās un precizējoša informācija pa tālr: 20223135 (Māris).

Apmācības organizē: Biedrība “Austrumlatvijas radošo iniciatīvu centrs”.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0