Rēzeknes novada sieviešu basketbola kausa izcīņā uzvaru svinēja mājinieces

Publicēts 05.11.2015

31.oktobra rītā Adamovas sporta zālē tikās daiļā dzimuma pārstāves, lai pierādītu savu cīņas sparu un komandas garu Rēzeknes novada atklātajā sieviešu kausa izcīņā basketbolā. Ciemiņus no Līvāniem un Kalupes uzņēma Rēzeknes novada komanda „Moseņis”. Pirmajā spēlē tikās abas vieskomandas, lai gan spēle bija sīva un dāmas turējās viena otrai pretī neatlaidīgi, spēles trešajā ceturtdaļā Līvānu komanda sāka ņemt virsroku, un spēli noslēdza ar uzvaru (Līvāni 64 : Kalupe 46).

Otrajā spēlē tikās mājinieces Rēzeknes novads un Līvāni, spēles sākums bija līdzīgs, pakāpeniski paaugstinot rezultāta starpību, Moseņis devās pretī uzvarai, kas noslēdzās ar 96:68 par labu Rēzeknes novada komandai.

Pēdējā spēlē Rēzeknes novada komandai pretī stājās Kalupes komanda. Spēle bija aizraujoša un vienlīdzīga, atgūstoties no 12 punktiem, precīzi bumbu grozā vairākas reizes pēc kārtas raidīja Rēzeknes novada komandas spēlētājas. Komanda „Moseņis” izrādījās pārākas arī par Kalupi un spēli noslēdza ar 96:68.

Visas komandas saņēma medaļas un mājās aizveda kausus. Trešo vietu Rēzeknes novada atklātā sieviešu kausa izcīņā basketbolā saņēma Kalupes komanda, otrajā vietā ierindojās Līvāni un pirmās vietas kauss palika mūsu pašu novadā pie komandas „Moseņis”.

Kā vērtīgākās spēlētājas tika atzītas: Daina Potaša un Santa Kotele no Kalupes, Iveta Aišpure un Evita Liepniece no Līvānu komandas un Elīna Zujāne no Rēzeknes novada komandas “Moseņis”.

Visas dienas garumā zālē valdīja patīkama un draudzīga atmosfēra, azarts laukumā un īsta mīlestība pret basketbolu. Paldies Rēzeknes novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu un komandām par ierašanos!

Ceram, 29.novembrī uz atklāto Latgales čempionātu sieviešu amatieru komandām, kas arī notiks Adamovā, būt kuplākā skaitā!

Rēzeknes novada basketbola komandas “Moseņis” pārstāve Elīna Zujāne

Foto: Kristīne Rimša

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0