Rēzeknes novada Sociālajam dienestam – 10

Publicēts 26.11.2019

Sociālais darbs ir unikālā un īpaša profesija. Tas ir darbs sabiedrības labā. Tas ir, katra atsevišķa cilvēka labā. Līdz ar to praksē tas bieži nozīmē daudzas profesionālas grūtības un neskaidrības, lielu dvēseles un prāta atdevi, emocionālu nogurumu. Tāds ir sociālā darbinieka profesionālais ceļš – caur grūtībām un šaubām, caur izdegšanu un nogurumu. Neskatoties uz to, sociālais darbs ir viena no daudzpusīgākajām, radošākajām un interesantākajām profesijām.

Ir pagājuši 10 gadi, kopš Rēzeknes novadā ir izveidots Sociālais dienests. Cilvēka mūžā ne pārāk garš laika sprīdis, bet iestādei – liels laika posms. 6. decembrī plkst. 14:00 aicinām uz Strūžānu kultūras namu visus esošos un bijušos Sociālā dienesta darbiniekus un sadarbības partnerus kopā atskatīties uz 10 gados paveikto. Par dalību pasākumā lūdzam informēt telefoniski līdz 29. novembrim pa tālruni 26531970.

Rēzeknes novada pašvaldības
Sociālā dienesta vadītājas vietniece, sociālā darbiniece
Inta Greivule – Loca

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0