Rēzeknes novadā startēs Sābru volejbola līga

Publicēts 30.09.2019

5. oktobrī Rēzeknes novada Adamovas sporta hallē startēs SĀBRU VOLEJBOLA LĪGA, kas kopā apvieno 20 komandas – 7 sieviešu un 13 vīriešu – no visas Austrumlatvijas. Turnīrs noritēs no oktobra līdz pat 2020. gada aprīlim. Spēles notiks nedēļas nogalēs – sestdien un svētdien. Ir pieteikušās komandas no Kārsavas, Krāslavas, Dagdas, Riebiņiem, Preiļiem, Rēzeknes, Jēkabpils.

Rēzeknes novadu šajā turnīrā pārstāvēs sešas komandas: četras vīriešu – “Kaunata”, “Rogovka”, “Saldie”, “Skoborga” – un divas dāmu komandas – “Malta” un “Rēzeknes novada jaunietes”. Turnīru organizē sporta klubs “Latgolys vonogi” ar Rēzeknes novada pašvaldības atbalstu. Sekot jaunākajai informācijai un rezultātiem būs iespējams sporta kluba “Latgolys vonogi” facebook.com profilā. Nāciet un atbalstiet savus favorītus!

 

Oskars Krukovskis, (Sporta klubs “Latgolys vonogi”)

1

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0