Rēzeknes novadā “Stikla šķiratlonā” sašķirotas 17,42 tonnas stikla

Publicēts 20.09.2019

Rēzeknes novadā noslēdzies SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar partneriem rīkotais Vislatvijas “Stikla šķiratlons”, kura laikā no iedzīvotājiem viņu dzīvesvietās pieņēma izlietoto un nevajadzīgo stikla iepakojumu. Rēzeknes novadā Vislatvijas “Stikla šķiratlonam” pieteicās 68 mājsaimniecības, kuras sašķirojušas un pārstrādei nodevušas 17,42 tonnas stikla atkritumu – dažādas nevajadzīgās pudeles un burkas.
Katrā pašvaldībā, kas piedalās “Stikla šķiratlonā”, starp akcijai pieteiktajām adresēm tiek izlozētas veikalu “top!” dāvanu kartes 20 eiro vērtībā. Savukārt dāvanu karti 30 eiro vērtībā, saņem tas dalībnieks, kurš konkrētajā pašvaldībā ir sašķirojis un nodevis visvairāk stikla pudeļu un burku (kg). Stikla taras izvešanas laikā arī Rēzeknes novadā visas pieteiktās adreses tika automātiski reģistrēta dalībai loterijā.
Vislielāko daudzumu, proti, aptuveni 547 kg tukšās taras, sašķiroja un akcijas ietvaros nodeva Jeļena no Kaunatas pagasta, kura saņems veikalu “top!” dāvanu karti 30 eiro vērtībā.
Savukārt veikalu “top!” dāvanu kartes 20 eiro vērtībā izlozes rezultātā saņems Dzintra no Silmalas pagasta, Lidija no Griškānu pagasta un Vika no Stoļerovas pagasta. Ar dāvanu karšu saņēmējiem sazināsimies individuāli.
SIA “Eco Baltia vide”, AS “Latvijas Zaļais punkts”, SIA “ALAAS” un veikali “top!” pateicas Rēzeknes novada pašvaldībai un iedzīvotājiem par aktīvo dalību projektā un kopīgi paveiktajiem zaļajiem darbiem tīrākai Latvijai.
Projektā visa gada garumā ir aicināta piedalīties ikviena Latvijas pašvaldība, lai tās iedzīvotāji varētu pieteikt bez maksas stikla taras savākšanu savā adresē, ko veiks SIA “Eco Baltia vide”. Savu dalību Vislatvijas “Stikla šķiratlonā” pieteikušas jau 33 pašvaldības: Garkalne, Ādaži, Tērvete, Vecumnieki, Salaspils, Sigulda, Bauska, Olaine, Babīte, Lielvārde, Jēkabpils, Krustpils, Līvāni, Saldus, Brocēni, Ludza, Durbe, Madona, Riebiņi, Rēzekne, Rēzeknes novads, Kārsava, Cibla, Viļāni, Kuldīga, Skrunda, Amata, Auce, Mālpils, Preiļi, Viesīte, Alsunga un Ventspils novads.

SIA “ALAAS”

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0