Rēzeknes novada stiprie un drosmīgie jaunieši piedalījās „Stipro skrējienā” Cinevillā

Publicēts 14.05.2014
Stipro skrējiens

Jau sesto reizi kinopilsētā Cinevillā, 4. maijā, Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienā norisinājās tradicionālais „Stipro skrējiens” – adrenalīna un pozitīvu emociju pilns skrējiens, kurā piedalījās gandrīz 6500 stiprinieki un drosminieki.

Laika apstākļi – lietus, krusa, slapjais sniegs, vējš – nelutināja nevienu, tomēr visi dalībnieki, arī Rēzeknes novada un Bērzgales pagasta komandas, drosmīgi stājās uz starta līnijas, lai pārvarētu sevi, palīdzētu cits citam un dotos kopīgā, vienojošā skrējienā, pierādot savu fizisko varēšanu sarežģītā šķēršļu trasē ar skriešanu, rāpšanos, lēkšanu, peldēšanu, brišanu dubļos.

Šogad „Stipro skrējienā” Rēzeknes novada komandu pārstāvēja Natālija Bernāne, Normunds Gabrusāns, Jānis Žogla, Lauris Aglenieks, Bērzgales pagasta komandu – Ausma Meinerte, Rinalds Apeins, Alvis Spunders, Jānis Laizāns. Par spīti drēgnajiem laikapstākļiem slapjāko, netīrāko, nogurdinošāko, bet arī aizraujošāko, neparastāko un gandarījuma pilno 9 kilometru garo trasi pieveica gan Rēzeknes novada, gan Bērzgales pagasta komandas, pārvarot 33 dabīgi un mākslīgi veidotos šķēršļus. Pēc finiša abu komandu dalībnieki gan bija nosmērējušies ar dubļiem, izmirkuši un nosaluši, taču ļoti apmierināti un gandarīti par savu veikumu distancē, jo šķēršļus tomēr nācās pārvarēt ekstrēmos apstākļos. 913 komandu konkurencē Bērzgales pagasta komanda ierindojās 165. vietā (2:17:54), Rēzeknes novada komanda 381.vietā (2:23:28).

Rēzeknes novada un Bērzgales pagasta komandas izsaka sirsnīgu pateicību Rēzeknes novada pašvaldībai par finansiālo atbalstu dalībai „Stipro skrējienā” un līdzjutējiem, kuri atbalstīja gan trasē, gan pēc skrējiena, pasniedzot karsto tēju un sausas drēbes.

Oļegs Žukovs
Bērzgales pagasta sporta organizators


 

Skrējiena brīžiStipro skrējiens Stipro skrējiensStipro skrējiensStipro skrējiensStipro skrējiensBērzgales pagasta komandaRēzeknes novada komanda

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0