Rēzeknes novada stipro skrējiens “Ančupānu Trokīs”

Publicēts 13.09.2017

Par spīti lietainajam un drēgnajam laikam, Ančupānu meža parks 9. septembra sestdienā pulcēja trakus un adrenalīna pilnus skrējējus un to atbalstītājus Rēzeknes novada stipro skrējienā “Ančupānu Trokīs”!

Atraktīvas izturības un spēka pārbaudes sacensībās brīvā dabā skrējiena “trakumu” veidoja 10 dabisko un mākslīgo šķēršļu pārbaudījumi – karjera smilšainās nogāzes, ūdens, zaru šķēršļi un virvju labirinti, kas tika izveidoti aptuveni 5 kilometru garā distancē Ančupānu meža parka skatu torņa apkārtnē.

Stipro skrējiena individuālā starta vīriešu konkurencē, uzstādot trases labāko laiku, Ančupānu “trakākā” skrējēja titulu ieguva Artis Logins no Rēzeknes (20 min. 21 sek.), aiz sevis atstājot Jāni Circenu (22:46) no Viļakas novada un Gunti Peļņu (22:52) no Rēzeknes novada Vērēmu pagasta.

Sieviešu konkurencē piedalījās četras skrējējas. Ančupānu “trakākās” skrējējas titulu izcīnīja Emija Verčinska no Rēzeknes novada Feimaņu pagasta (31 min. 14 sek.), aiz sevis atstājot Elvitu Kotāni no Ilzeskalna pagasta (35:19) un Ivetu Linužu no Kārsavas novada Mežvidiem (40:40).

Rēzeknes novada stipro skrējienā tika noskaidroti arī “Trokī četrinīki”, kurā savstarpēji sacenšoties 3 komandām, “trako četrinieku” komandas titulus izcīnīja komanda “Ilzeskalns” (Katrīna Rudzīte, Raivis Elksnis, Jānis Bogdans, Kristaps Gailums), aiz sevis otrajā vietā atstājot HK”Žīguru MRS” komandu (Voldemārs Šimanovskis, Ainārs Miņins, Raitis Štotaks, Paula Šimanovska) un trešajā vietā “Zemessardzes 32. kājnieku bataljona komandu” (Valentīns Vasiļevskis, Edgars Voits, Einārs Lācis, Ausma Meinerte).

“Ančupānu Trokīs” stipro skrējiena komandu uzvarētāji balvās kopā ar medaļām un kausu saņēma arī iespēju izbaudīt peintbola spēles azartu peintbola klubā “Priežupe”, savukārt, individuālajos startos uzvarētāji saņēma dāvanu kartes ar iespēju nakšņot ŪTAC “Bākas” Ūdens istabā. Otro un trešo vietu ieguvēji abos startos balvās saņēma iespēju izbaudīt ŪTAC “Bāka” papildināto pakalpojumu klāstu – izbraucienus ar SUP sērfa dēļiem, ūdensslēpēm un kajakiem Lubāna ezera ūdeņos.

Stipro skrējiena “Ančupānu Trokīs” organizatori pateicas skrējiena atbalstītājiem: “RDK Service” par šķēršļu izveides materiāliem, Ūdens tūrisma attīstības centram “Bāka” un peintbola klubam “”Priežupe” par palīdzību skrējiena organizēšanā!

Atsevišķs paldies stipro skrējiena brīvprātīgo komandai, bez kuriem būtu grūti īstenot skrējiena norisi!

“Cik troks esi tu?”
Pārbaudīsim to nākamgad!

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

21755071_338038419977087_111411263_o DSC_6246 DSC_6277 DSC_6324 DSC_6412

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0