Rēzeknes novadā turpinās dievnamu atjaunošanas darbi

Publicēts 02.11.2017

Rēzeknes novadā turpinās valsts kultūras pieminekļu saglabāšanas līdzfinansējuma programmas apguve, kuras ietvaros Rēzeknes novada pašvaldība piešķīrusi līdzfinsējumu četru novada teritorijā esošo dievnamu atjaunošanas darbiem. Bikavas Vissvētākās Sirds Romas katoļu baznīcā notiek altāra un fasādes atjaunošanas darbi, Nautrēnos restaurētas ērģeles, Sarkaņu Vissvētākās Jaunavas Marijas Bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīcā norisinās iekštelpu atjaunošanas darbi, bet Tiskādu vecticībnieku lūgšanu namā notiek fasādes remonta darbi.

Rēzeknes novada pašvaldība valstī ir viena no retajām, kas piešķir līdzekļus valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu, tai skaitā dievnamu atjaunošanai, šogad tam atvēlēti gandrīz 20 tūkstoši eiro. Rēzeknes novadā ir 250 valsts nozīmes aizsargājamo kultūras pieminekļu, tai skaitā dievnamu.

Diāna Selecka
Rēzeknes novada pašvaldības Attīstības plānošanas nodaļas sabiedrisko attiecību speciālista p.i.
foto no novada pašvaldības arhīva
                                                                lendzu_04 09 25_059
Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0