Rēzeknes novada veco ļaužu pansionāts aicina darbā medmāsu

Publicēts 29.08.2017

Rēzeknes novada veco ļaužu pansionāts Reģ.Nr.90000931826 aicina darbā medmāsu uz noteiktu laiku. Galvenie pienākumi – veikt pirmsārsta apskates, sniegt pirmo medicīnisko palīdzību, pildīt ģimenes ārsta norādījumus, konsultēt klientus kompetences robežās, veikt medicīniskās manipulācijas, pārzināt medikamentu pieteikšanu, pieņemšanu un norakstīšanu, aizpildīt klientu kartes un pildīt pārējos ar pienākumiem saistītos dokumentus, u.c.

Pretendentam jābūt reģistrētam ārstniecības personu reģistrā, jābūt profesionālajam diplomam medicīnas jomā. Vēlama darba pieredze.

Pilna slodze no 8:00 līdz 17:00 pēc slīdošā grafika. Darba līgums uz noteiktu (bērna kopšanas atvaļinājumu).

Sūtīt CV uz e-pastu pansionats2struzani@gmail.com

 

Sandra Dzindzuka,
RNVĻP lietvede

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0