Rēzeknes novada vokālā studija „Skonai” prezentē pirmo videoklipu

Publicēts 19.09.2014

18. septembra vakarā draugu, ģimeņu un atbalstītāju lokā Rēzeknes novada vokālā studija „Skonai” prezentēja savu jaunāko veikumu – videoklipu dziesmai „Skani, debesteņ”. Klipa filmēšanu 23. jūlijā lauku sētā „Jāņi” Rušona ezera krastā „skonieši” sauc par vienu no šīs vasaras spilgtākajiem piedzīvojumiem, kas palicis atmiņā gan ar saspringto darbu līdz pat trijiem naktī, gan ar neskaitāmajiem odu un dunduru kodumiem, gan arī ar smiekliem un prieku būt kopā draudzīgajā „Skonai” ģimenē.

„Lai gan dziesma „Skani, debesteņ” ir par vasaru, tā radīta sniegotajā 2013. gada janvārī,” pastāstīja „Skonai” mākslinieciskā vadītāja Guntra Kuzmina. „Daba, tāpat kā jaunieši, ir neprognozējama, tāpēc šī dziesma „skoniešiem” ļoti piestāv, un nebija šaubu, ka tai jākļūst par pirmo vokālās studijas videoklipu. Turklāt šī bija pirmā dziesma, ko „skonieši” iemācījās, sākot darboties kopā.”

Videoklipā iemūžinātās dziesmas mūzikas un vārdu autore ir Guntra Kuzmina. Horeogrāfiju veidojis Edgars Jukna, klipa operators un režisors ir Māris Justs, savukārt skaņu ieraksts tapis Ata Auzāna studijā. „Skonai” mākslinieciskā vadītāja atklāja, kā nākamā videoklipā varētu pārtapt dziesma „Kad tevis nav” (Guntras Kuzminas mūzika, Voldemāra Vogula vārdi).

Videoklipa prezentācijā klātesošos uzrunā Atmiņās par filmēšanas procesu dalās videoklipa operators un režisors Māris Justs (foto: Madara Ļaksa)Atmiņās par 23. jūliju - dienu, kad tika uzņemts videoklips - dalās Dzied Rēzeknes novada vokālā studija Videoklips ir izdevies - par to liecina arī klātesošo nerimstošie aplausi (foto: Madara Ļaksa)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0