15. jūlijā, vasaras pašā ziedonī, Rēzeknes novada pašvaldība saviem iedzīvotājiem un viesiem ir sarūpējusi aizraujošus, ģimeniskus, izzinošām un sportiskām aktivitātēm piesātinātus svētkus – Rēzeknes Novada dienu Ančupānu ielejā. Plašajā pasākuma programmā savām interesēm atbilstošas aktivitātes atradīs ikviens.

No pulksten 12.00 basketbola spēles cienītāji varēs noskaidrot labāko komandu strītbola sacensībās, savukārt pulksten 14.00 jau trešo reizi notiks sacensības „Rēzeknes novada stiprākais lauku vīrs”. Šoreiz pagastu stiprinieki komandās pa divi veiks dažādus izturības pārbaudījumus, lai noskaidrotu, kurā Rēzeknes novada pusē dzīvo stiprākie vīri. Tikmēr mazie stiprinieki savu izveicību varēs pārbaudīt „Piedzīvojumu takā”, kur atrakcijas un stafetes bērniem piedāvās biedrība „Par stipru ģimeni”.

Turpinot pirms vairākiem gadiem aizsākto „Pagastu dižošanās” tradīciju, arī šogad no pulksten 15.00 Rēzeknes novada pagasti rādīs, ar ko tie ir stipri un bagāti. Pagastu sētā būs gan amatnieku paraugdemonstrējumi, gan radošās darbnīcas, gan mākslinieciskās pašdarbības kolektīvu priekšnesumi, gan kulinārais mantojums. Kā ierasts, visas dienas garumā apmeklētājus gaidīs arī mājražotāju un amatnieku darinājumu tirdziņš.

Šoreiz Rēzeknes novada dienā gaidāmi arī vairāki jaunumi, tostarp Orientēšanās labirints no pulksten 17.00 līdz 18.30, kurā ikviens apmeklētājs komandās vai individuāli varēs pārbaudīt veiklību un orientēšanās prasmes, lai 60x15 m plašajā labirintā pēc iespējas ātrāk atrastu izeju, kā arī Mazuļu rāpošanas sacensības pulksten 19.00. Sacensībās aicinām piedalīties bērnus līdz divu gadu vecumam, lai cīnītos par Rēzeknes novada ātrākā mazuļa titulu. Galvenais nosacījums – aptuveni 6 metrus garā trase zīdainim jāveic rāpojot. Tāpat Pasākuma laikā būs skatāma Rāznas Nacionālā parka desmitgadei un dabas vērtībām veltītā izstāde “Krustpunktā – daba”.

Pulksten 17.00 ar koncertu „Sovā saimē, sovā nūvodā” sāksies svētku muzikālā daļa un tiks godinātas Rēzeknes novada stiprākās un talantīgākās ģimenes. Pēc svētku koncerta līksmība turpināsies nakts ballē – no pulksten 19.00 līdz pat rīta gaiļiem ikviens ir aicināts lustīgi izdejoties kopā ar Latvijā iecienītiem mūziķiem un grupām: “Kapļi”, “Big Al & The Jockers”, Viktoru Lapčenoku, “Musiqq”, “Dzelzs Vilks”, “Sovvaļnīks”, “Wierd Wednesdays”.

Ieeja uz visiem pasākumiem – brīva.

Aicinām pieteikt Rēzeknes novada izcilākās ģimenes

Līdz 7. jūlijam iespēja pieteikties dalībai Rēzeknes Novada dienas tirdziņā

Novada dienas afiša

Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!