Rēzeknes novads piedalīsies Eiropas Veselības nedēļā

Publicēts 26.05.2017

No 29. maija līdz 4. jūnijam visā Eiropā norisināsies Veselības nedēļa jeb “Move week”, kad iedzīvotāji tiks mudināti piedalīties dažādās veselīgās fiziskajās aktivitātēs. Latvija šajā kampaņā piedalās jau sesto gadu un tās dalībnieku skaits ar katru gadu aug. Projekta mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku fiziskās aktivitātēs. Veselības nedēļas laikā notiks dažādi bezmaksas pasākumi un aktivitātes visā Latvijā, kuros aicināti piedalīties visi iedzīvotāji, neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās sagatavotības.

Latvijas Veselības nedēļas ietvaros, šajā laika posmā Rēzeknes novada pagastos un to jauniešu centros vienlaicīgi tiks īstenotas vairākas veselīga un aktīva dzīvesveida aktivitātes: spēka vingrinājumi un pārbaudījumi, Zumbas nodarbības, foto-velo sacensības, komandu sacensības, jautras stafetes lieliem un maziem, atjautības spēles un pārgājieni bērniem, jauniešiem un arī pieaugušajiem, kuru pasākumu programmas var apskatīt pielikumos.

Vasals, Rēzeknis nūvodā!

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada jaunatnes lietu speciālists

afisha_Cornajaafisha_Malta Latvijas_Veselibas_nedela_Dricanos_Rezeknesnovads MW2017_white_poster_2017 Rogovka Slide1 Slide1-01 Slide1-02 Slide1-03 Slide1-04 Slide2 Slide2-01 Slide2-02 Slide3

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0