Rēzeknes novusa komanda “Impulss” veiksmīgi startē Vācijā

Publicēts 15.06.2018

Vācijas pilsētiņā Erlangenā, kas atrodas Vācijas dienvidos netālu no Čehijas robežas, norisinājās Starptautiskā reitinga turnīrs novusā, III pasaules kausa etaps novusā “Cup of equal possibilities 2018” cilvēkiem ar īpašajām vajadzībām. Arī šoreiz Latvijas novusistu bija ļoti daudz, taču tieši ar invaliditāti pārstāvēja tikai Rēzeknes komanda “Impulss” sešu cilvēku sastāvā.

Sieviešu kategorijā 3. vietu ieguva Jeļena Golubeva, 2. vietu Rita Ahentāle un starp cilvēkiem ratiņkrēslos 3. vietu – Dzintra Igaune, vīriešu kategorijā starp cilvēkiem ratiņkrēslos 2. vietu ieguva Jānis Pavlovičs un 1. vietu – Valdis Laganovskis.

Lielu pateicību izsakām par atbalstu Rēzeknes novada pašvaldībai, kas deva mums iespēju piedalīties tik svarīgā turnīrā, kā arī pateicamies SIA “LIVA” par finansiālo atbalstu un arī tiem, kas turēja par mums īkšķus.

Valdis Laganovskis

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0