“Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde” aicina darbā ārējo sakaru organizatoru/sabiedrisko attiecību speciālistu

Amata mērķis
• Nodrošināt kvalitatīvu iestādē “Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas pārvalde” (turpmāk – Iestāde) darbību informācija, reklāmas, ārējo sakaru un sabiedrisko attiecību jautājumos.
Galvenie amata pienākumi

  • plānot, vadīt un koordinēt Iestādes sabiedriskās attiecības (sagatavot preses relīzes, sadarboties ar masu medijiem, administrēt Iestādes sociālo tīklu profilus, uzturēt Iestādes mājas lapu);
  • nodrošināt lietišķu Iestādes ārējo komunikāciju ar potenciālajiem investoriem, Rēzeknes SEZ komercsabiedrībām, sadarbības partneriem, pašvaldību un valsts institūcijām latviešu, angļu un krievu valodā;
  • nodrošināt pasākumu t.sk. delegāciju vizīšu, potenciālo investoru vizīšu, semināru, apmācību, konferenču un citu pasākumu organizāciju un norisi;
  • pārstāvēt, prezentēt un reklamēt iestādi dažāda mēroga pasākumos Latvijā un ārvalstīs t.sk. investoru vizītēs, izstādēs, konferencēs, semināros u.c.

Prasības pretendentam:

  • pabeigta otrā līmeņa augstākā izglītība;
  • vēlama darba pieredze ārējo sakaru organizatora/ sabiedrisko attiecību speciālista amatā;
  • zināšanas un pieredze protokola un lietišķās etiķetes pielietošanā starppersonu saskarsmē multikulturālā vidē;
  • analītiskā domāšana, precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • teicamas lietišķās komunikācijas, prezentāciju un organizatoriskās prasmes;
  • spēja ātri novērtēt situāciju un patstāvīgi pieņemt pamatotus lēmumus, noteikt prioritātes, ievērot termiņus;
  • labas iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku t.sk. mājaslapas administrēšanā;
  • valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī, krievu un angļu valodas zināšanas augstākajā līmeni, vēlamas citu svešvalodu zināšanas;
  • B kategorijas vadītāja apliecība un vismaz 2 gadu pieredze.

Piedāvājam:

  • dinamisku, atbildīgu darbu;
  • profesionālu kolēģu atbalstu ikdienas darbā;
  • darbu starptautiskā un multikulturālā vidē;
  • apmācības profesionālajai pilnveidei;
  • iespējas strādāt saliedētā un mērķtiecīgā komandā.

Pieteikumu un CV ar norādi „Ārējo sakaru organizators” līdz 2018. gada 31. maijam (pasta zīmogs) sūtīt pa pastu Rēzeknes SEZ pārvaldei, Atbrīvošanas aleja 93, Rēzekne, LV-4601 vai iesniegt personīgi Rēzeknes SEZ pārvaldes birojā, Atbrīvošanas aleja 93, 222. kabinetā darba laikā.
Darbu iespējams uzsākt 2018. gada 2. jūlijā. Tālrunis uzziņām: 646 25941 vai 24428646, e-pasts: office@rsez.lv

Click to listen highlighted text!