Rēznas pamatskola ļaujas fantāzijai un radošumam

Publicēts 26.09.2016

Šī gada vasara ir bijusi diezgan dāsna ar mitrumu, un tas ir devis iespēju augt un ziedēt visām puķēm un augiem. Arī pašreiz piemājas puķu dārzi ir vienos ziedos un priecē ar savu burvīgumu.

Kā laba tradīcija jau ceturto gadu Rēznas pamatskolā notiek ziedu paklāja veidošana zālājā skolas priekšā. Nu jau tika veidoti tematiski ziedu paklāji: „Latvju rakstu zīmes ziedos”, „Taureņu lidojums”, „Saule ziedos rotājas”. Šogad skolas zālāju rotā krāšņas „Mandalas apļos”.

Mēs dievinām un mīlam ziedus, augus un visu dzīvo. Šī mīlestība iedvesmoja radīt arī ziedu mandalas, kas tiešām pārsteidz ar savu krāšņumu un atšķirīgumu. Katrs bērns centās atnest visskaistākos ziedus un augus, lai kopīgi ar savu klasi veidotu mandalu. Darbs nebija no vieglajiem, jo tā jāveido simetriski. Un tā, kārtojot ziedlapiņu pie ziedlapiņas dažādos modeļos, skolas zālājs pārvērtās par krāšņu paklāju. Ar lielu atbildības sajūtu, ar izdomu, fantāziju un radošumu ir apveltīti mūsu bērni. Viņiem tas patīk!

Paldies visiem skolēniem no 1. -9. klasei, kuri bija atsaucīgi šajā pasākumā, paldies klašu audzinātājiem, kas iedvesmoja un deva ierosmi darbam, kā arī bērnu vecākiem, kuri palīdzēja sarūpēt ziedus. Arī pirmsskolas izglītības iestādes „Vālodzīte” kolektīvs izveidoja savu mandalu.

Šajās rudens pelēkajās dienās dalāmies ar jums krāsās un košumā. Iedvesmojieties!

Ināra Ameļko,
Rēznas pamatskolas skolotāja

Foto: Anatolijs Kozlovskis

IMG_2683 IMG_2695 IMG_2698 IMG_2702 IMG_2704 IMG_2712 IMG_2713 IMG_2715 IMG_2716

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0