Rikavā īstenots jaunatnes iniciatīvu projekts “Esi aktīvs!”

05.11.2015

Jauniešiem

Sportiskās aktivitātes brīvajā laikā ne tikai ļauj mums uzturēt sevi formā, bet arī palīdz attīstīt un pilnveidot sevi, iegūt jaunas iemaņas un prasmes. Turklāt sports ir lielisks veids, kā satikt draugus, un pavadīt kopā brīvo laiku pilnvērtīgi un saturīgi. Tādēļ, lai veicinātu apkārtējo interesi par sportu, laikā no 2015. gada 1. jūnija līdz 31. augustam Rikavas jaunieši īstenoja jaunatnes iniciatīvu projektu “Esi aktīvs!”.
Projekta īstenošanai Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde piešķīrusi 610 eiro, par šiem līdzekļiem iegādājāmies inventāru futbola un volejbola laukumiem - futbola vārtu tīklu, volejbola statīvus, volejbola tīklu un līnijas, kā arī volejbola un futbola bumbas. Jaunais sporta inventārs ir piešķīris citus vaibstus skolas stadionam, kur arvien ir pulcējušies sporta entuziasti, taču mēs ceram, ka tas iedvesmos sporta nodarbībām arī citus, nedaudz slinkākus jauniešus, jo nenoliedzami, daudz patīkamāk ir sportot estētiski pievilcīgā un piemērotā vidē. Ar šī projekta palīdzību mūsu jaunieši ir pierādījuši, ka viņi grib un var atpūsties veselīgi, kā arī sniegt savu ieguldījumu apkārtējās vides uzlabošanā.

Ilze Kuhaļska
Rikavas pamatskolas struktūrvienības vadītāja