Rikavā īstenots Rēzeknes novada pašvaldības Vides aizsardzības fonda projekts

Publicēts 09.11.2016

Rikavas skolu ieskauj skaists Rikavas muižas parks, kas tā vien rosina tur uzturēties ne tikai brīvajā, bet arī mācību stundu laikā. Pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības Vides aizsardzības fonda finansējumam, mums bija iespēja izgatavot un uzstādīt lapeni, kā arī divpadsmit soliņus, kas būs piemērota vieta gan āra mācību nodarbībām, gan brīvā laika aktivitātēm, kā skolēniem, tā arī citiem vietējiem iedzīvotājiem un Rikavas viesiem.

Lapene tika uzstādīta ainaviski jaukā vietā pie neliela dīķīša ar skaistu ozolu. Ar Rikavas pagasta pārvaldes atbalstu nelielais dīķītis šogad tika iztīrīts no krūmiem un ūdenszālēm, kā rezultātā tagad Rikavas muižas parkā ir par vēl vienu sakoptu un “apdzīvotu” vietu vairāk.

Lai āra mācību nodarbību laikā veicinātu un palielinātu skolēnu interesi, izpratni par norisēm dabā un apkārtējā vidē, papildus tika iegādāts arī nepieciešamais aprīkojums un inventārs, tostarp lupas un binoklis.

Kopējais projekta finansējums: 2200.00 EUR, no kuriem 2000.00 ir Vides aizsardzības fonda finansējums.

Ilze Kuhaļska

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0