Rikavā īstenots trešais jauniešu iniciatīvu projekts

Publicēts 27.10.2016

Projekts “Esi aktīvs arī ziemā!” īstenots, pateicoties Rēzeknes novada Izglītības pārvaldes finansējumam jaunatnes iniciatīvu projektiem, kas paredz inventāra un aprīkojuma iegādi jauniešu aktivitātēm. 2016. gada pavasarī izsludinātajā Izglītības pārvaldes projektu konkursā tika iesniegti 43 projekti, no kuriem tika atbalstīti 27 projekti, tostarp arī Rikavas jauniešu iesniegtais projekts.

Projekts “Esi aktīvs arī ziemā!” ir turpinājums pagājušajā gadā realizētajam projektam “Esi aktīvs!”, kura rezultātā bija iespēja iegādāties volejbola un futbola laukuma inventāru. Iegūtais inventārs aktīvi tika izmantots vasaras sezonā, ik pēcpusdienu skolas stadionā pulcējās jaunieši, lai pavadītu savu brīvo laiku aktīvi, sportiski un veselīgi. Starp citu, jūlijā tika arī organizētas jauniešu sacensības volejbolā, kur piedalījās septiņas jauniešu komandas no tuvākajiem kaimiņu pagastiem. Cerams, ka šīs sacensības kļūs par tradīciju un tiks organizētas arī nākamgad.

Iespējams, kādas sacensības tiks organizētas arī ziemā, jo projekta “Esi aktīvs arī ziemā!” realizēšanas rezultātā tika iegādāts hokeja inventārs 640,00 eiro apmērā – 2 hokeja vārti, 15 hokeja nūjas, hokeja ripas un hokeja nūju tinumi. Ziemas periodā Rikavas pagastā hokeja spēle ir vispopulārākā. Daudzi pagasta jaunieši ar nepacietību gaida ziemu, lai ātrāk varētu spēlēt hokeju.

Atliek vien cerēt, ka ziemas laika apstākļi būs labvēlīga mums – hokeja cienītājiem!

Ilze Kuhaļska,
Rikavas pamatskolas struktūrvienības vadītāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0